El. parduotuvė, tikrai veiksminga

Malonus naudotis, ieškoti, PIRKTI elektroninės parduotuvės tinklalapis su dizainu, pritaikytu kuo didesniems pardavimams skatinti. Funkcionali, patogi ir lengvai suprantama turinio valdymo sistema naujiems užsakymams, prekėms, puslapiams valdyti.

El. parduotuvės kalbos ir valdymas

Administravimo dalyje galėsite pilnai valdyti tinklalapio puslapius, kurti naujus, redaguoti esamus, trinti pasenusius, sudėlioti juos norima tvarka, puslapių informacija atnaujinama patogiu tekstų redaktoriumi – bet kada įkelti nuotraukas, video medžiagą ir kita.

Priklausomai nuo pasirinkto šablono galėsite kurti ir vidinius puslapius (iki vieno lygmens) Jūsų el. parduotuvė galės „bendrauti“ ir kitomis kalbomis (visuomet galėsite išjungti nereikalingas tinklalapio kalbas).

Produktų, gamintojų katalogai ir jų valdymas

Produktų kataloge galėsite kurti savo parduodamų prekių kategorijas ir į jas suvesti parduodamas prekes ar paslaugas. Produktą aprašyti sukurti šie laukai:

  • Pavadinimas; Trumpas aprašymas; Tekstų redaktoriaus išsamus aprašymas; Kaina; Kiekis sandėlyje (kitaip tariant prekių kiekis, kurį galite parduoti šiuo momentu); Susietas gamintojas;
  • Iki 6 skirtingų prekės nuotraukų – 3 didelės patogiai produkto peržiūrai ir 3 mažos nuotraukos produktų sąraše
  • Kiekviena prekė galės turėti savo variacijas (pvz.: parduodant pagalves galėsite pateikti neribotą kiekį jų matmenų ir dydžių), taipogi kiekviena prekės variacija gali turėti savo atskirą kainą pagal Jūsų pagal Jūsų poreikius;
  • Kiekviena prekės variacija turi savo atskirą nuotrauką;

 

Gamintojų kataloge galėsite suvesti tuos gamintojus, kurių produkciją parduodate, taip susiedami parduodamas prekes su kiekvienu gamintoju leisite pirkėjams greitai ir patogiai rasti būtent kurio nors vieno gamintojo siūlomas prekes.

Prekių krepšelis ir pardavimų modulis

Prekių krepšelis sumodeliuotas taip, kad pirkėjas kaip galima paprasčiau ir greičiau apsipirktų Jūsų e-parduotuvėje su gera nuotaika ir gerais įspūdžiais. Kiekviena e-parduotuvė prekių krepšelyje gali veikti SSL protokolu, kuris užtikrina saugų svarbių duomenų perdavimą tarp Jūsų kliento ir el. parduotuvės. Prekių užsakymo procesas susideda iš trijų žingsnių:

  • „Prekių krepšelis“, kuriame klientas gali peržiūrėti, pakeisti perkamų prekių kiekį, įvesti turimą nuolaidos kuponą;
  • „Užsakymo informacija“, kurioje klientas įveda pirkėjo, gavėjo rekvizitus, pasirenka atsiskaitymo už prekes ir prekių pristatymo būdą;
  • Norime pabrėžti, kad kiekvienas klientas gaus „mokejimai.lt“, Swedbank, SEB ir PayPal automatinių atsiskaitymo metodų palaikymą;
  • „Užsakymo patvirtinimas“, kurioje sutikdamas su prekių užsakymo sąlygomis klientas peržiūri savo įvestą informaciją ir papildomai gali pažymėti kaip rado Jūsų el. parduotuvę – tai ypač naudinga informacija Jūsų rinkos tyrimams;
  • Klientui ir perėjus visus užsakymo žingsnius suformuojamas laiškas tiek pačiam klientui apie jo įvykdytą užsakymą su užsakymo peržiūros unikaliu adresu bei ta pati informacija išsiunčiama ir el. parduotuvės administracijai;
  • Klientui apmokėjus už prekes, per TVS (turinio valdymo sistema) galėsite nurodyti jam išrašomos sąskaitos-faktūros numerį, seriją ir datą, o pačią sąskaitą galėsite atsispausdinti tiek Jūs, tiek Jūsų klientas.

Pardavimų modulis administravimo dalyje

Kiekvienas užsakymas Pardavimų modulyje aprašytas labai detaliai, pateiktos visos pirkinių, prekių siuntimo, atsiskaitymo metodų sumos ir išlaidos tiek su mokesčiais, tiek be jų.

Reklaminių antraščių (banerių) modulis

Galingas reklaminių antraščių valdymas. Reklaminės antraštės tipas gali būti: paveiksliukas, tekstas, įterpiamas kodas. Galimybė riboti reklaminių antraščių parodymų kiekį pagal laiką, parodymų ir paspaudimų kiekį. Bet kada matysite reklaminės antraštės peržiūrų, paspaudimų kiekį.

Kontaktinė užklausos forma

Jos pagalba esami ir potencialūs klientai galės parašyti Jums žinutę tiesiai iš e-parduotuvės tinklalapio su klausimais, pageidavimais ar naujų bendradarbiavimo galimybių pasiūlymais! Pildant kontaktinę formą bus galima užpildyti tokius laukus: Vardas, pavardė *; El. pašto adresas *; Telefono numeris; Užklausos tekstas ar žinutė.