Jei dar neturite, įrašykitė nėra
Įveskite pagrindinius pageidaujamus raktažodžius pagal kuriuos jus aptiks potencialūs jūsų klientai google paieškoje (junginius arba atskirus žodžius atskirti kableliais).
Trumpai apibūdinkite savo veiklą, jei tai paslaugos kiek ir kokių skirtingų paslaugų teikiate, jei prekės nurodykite pagrindines turimų prekių kategorijas

Aukšta vieta paieškos rezultatuose – svarbu

Aukštesnė vieta paieškos rezultatuose reiškia didesnę tikimybę, kad vartotojas pasirinks aplankyti būtent jūsų puslapį, o štai už trečio „Google“ paieškos rezultatų puslapio užklysta nedaug kas.

Viskas atrodytų paprasta: kuo puslapio turinys labiau atitinka paieškos užklausą ar raktinius žodžius, tuo jis arčiau pirmos vietos rezultatų puslapyje. Tačiau ko gero pastebėjote, kad kai kurie tinklalapiai yra aukščiau už kitus, nors jų turinys yra labai panašus.

Kodėl taip yra?

Paprastas atsakymas – „Google“ paieškos sistemai puslapiai, kurie yra aukštesnėse pozicijose atrodo tinkamesni už kitus. Sudėtingesnis atsakymas – šių puslapių sąvininkai užsisakė SEO paslaugas arba SEO (Search Engine Optimization) atliko patys, ir jų puslapiai yra optimizuoti paieškos sistemoms.

Kas yra SEO?

SEO – metodų rinkinys, skirtas puslapius padaryti „lengviau sukramtomus“ paieškos sistemoms ir taip pagerinti jų poziciją paieškos rezultatuose. Aukštos pozicijos „Google“ paieškos sistemos rezultatuose – ne tik nuolatinis kokybiško turinio talpinimas, bet ir kitos, techninės detalės, žinomos ne kiekvienam. Dauguma SEO paslaugoje naudojamų metodų yra sukurti bandant, stebint ir keičiant – paieškos sistemos „skonis“ nuolat kinta.

Kodėl verta užsisakyti SEO paslaugas?

SEO paslaugos – ne vienintelis būdas savo svetainę padaryti pastebimesnę: galima užsisakyti AdWords reklamą, tačiau tai – brangus ir kiek mažiau efektyvus malonumas.

Optimizacija paieškos sistemoms – sudėtinga ir nuolat kintanti sritis. „Patikrinti“ metodai, veikę prieš pusmetį gali nesuveikti, apie meta žymes yra girdėjęs ne kiekvienas, o į savo turinio sistemos vidurius lįsti nedrįsta daugelis. Ką jau kalbėti apie tai, kad kai kurie „atlikdami SEO“ (pavyzdžiui, rašydami baltos spalvos tekstą su raktažodžiais baltame fone) savo puslapiui ne tik nepadeda, o netgi atvirkščiai – pakenkia. Kaip tik dėl šių priežasčių verta kreiptis į profesionalus ir užsisakyti SEO paslaugas.

Tai – paprasčiausias, pigiausias ir saugiausias būdas jūsų puslapį ilgam laikui padaryti labiau pastebimą.